Firma tutvustus

Motohobi OÜ on üks suurematest mototehnika varuosa jae- ja hulgimüügiga tegelevatest firmadest Eestis. Meie valikus on üle 100 000 erineva varuosa. Kusjuures väga suur valik Hiina ja Taiwani ning teiste enamlevinud rollerite ning laste ATV-de varuosi on meil kohapeal olemas. Meilt on võimalik ka tellida vähemlevinud Hiinas ja Taiwanis valmistatud mototehnika varuosi ning kõikvõimalikke tuuning ja võistlusteks vajalikke osi . Samuti saab meilt Keeway, CFMoto, Kymco, SMC ja Hyosung originaalvaruosi. Lisaks on võimalus osta/tellida meie kaudu ka enamlevinud ning tuntud kaubamärke kandvate motosõidukite varuosi Euroopast.

 

Valik Meiepoolt pakutavatest kaubamärkidest: CN-Parts, 101_octane, Airsal, Arreche, BuzzetiStage6, Malossi, Naraku, Polini, Top Racing, ProGrip, Speeds, Delta Braking, IronBaltic, Keeway, CFMOTO, Kymco, SMC, Hyosung, Kazuma ja lisaks veel palju teisi kaubamärke. Kogu tootjate nimekirja leiate siit.

 

Motohobist-ist saab tellida ka kogu vajaliku kauba meie juurde kohale tulematta. Meie kodulehelt www.motohobi.ee – saate kauba tellida otse koju või töökotta. Kaupade tellimine on lihtne ning kiire. Laos olevad kaubad jõuavad tellijani reeglina juba kaupade eest tasumisele järgneval tööpäeval.

Jälgi meid Facebookis