Firma tutvustus

Motohobi OÜ on üks suurematest moto- ja aiatehnika hulgimüügiga tegelevatest ettevõtetest Eestis. Samuti tegeleme varuosade jae- ning hulgimüügiga. Meie valikus on kokku üle 100 000 erineva toote, millest üle 40 000 erineva nimetuse on laos kohapeal olemas. Kuna enamik enamlevinud kulu- ja varuosad on laos kohapeal siis tarne tellijani võtab tavapäraselt aega ainult 1 - 2 tööpäeva. Lisaks pakub Motohobi OÜ ka moto- ja aiatehnika hooldust ning remonti. Meie hooldusmeeskonnas töötavad professionaalsed ja kogenud mehaanikud, kes on võimelised korrastama enamasti kõiki moto- ning aiatehnika seadmeid.

 

Valik Meiepoolt pakutavatest kaubamärkidest: CN-Parts, 101_octane, Airsal, Arreche, BuzzetiStage6, Malossi, Naraku, Polini, Top Racing, ProGrip, Speeds, Delta Braking, IronBaltic, Keeway, CFMOTO, Kymco, SMC, Hyosung, Kazuma ja lisaks veel palju teisi kaubamärke. Kogu tootjate nimekirja leiate siit.

 

Motohobist-ist saab tellida kogu vajaliku kauba meie juurde kohale tulemata. Meie kodulehelt www.motohobi.ee – saate kauba tellida otse koju või esindusse. Kaupade tellimine on lihtne ning kiire. Laos olevad kaubad jõuavad tellijani reeglina juba kaupade eest tasumisele järgneva tööpäeva jooksul.

Jälgi meid Facebookis